Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor / Design Engineer

TI Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej pod nowe produky rysunki 2D i modele 3D

  • Nadzór i aktualizacja danych w bazie projektowej PLM

  • Analizy CAD – RFQ, TFC, zmiany inżynieryjne – zgodnie z standardami i normami

  • Przygotowywanie nowych konceptów i rozwiązań konstrukcyjnych produktów oraz prototypów

  • Przygotowywanie prezentacji analiz konstrukcyjnych

  • Uczestnictwo w zespole projektowym AQP – wsparcie zespołu w zakresie CAD

  • Bezpośredni kontakt z działami rozwojowymi klientów

  • Współpraca w ramach struktur EU inżynierii produktu, standardy i procedury

  • Nadzór i samodzielność w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • PODSTAWOWE:

  • Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki mechaniczne inżynieryjno-konstrukcyjne

  • Dobra wiedza ogólnotechniczna oraz umiejętność analizy rysunku technicznego

  • Dobra znajomość zasad rysunku technicznego oraz konstrukcyjnych

  • Dobra znajomość standardu GD&T-Znajomość oprogramowania CAD – CATIA, PLM

  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikacji werbalnej / pisemnej

  • Dobra organizacja i samodzielność w powierzonych zadaniach

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

  • Gotowość i dostępność do podróży służbowych zagranicznych

  • DODATKOWE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami OEM

  • Znajomość oprogramowania CAD – NX, CREO, PLM TEAMCENTER

  • Dodatkowa znajomość językowa: język niemiecki

  • Doświadczenie w projektowaniu produktów z tworzy sztucznych lub gumy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

  • pakiet socjalny,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku " Aplikuj"

TI Fluid Systems (wcześniej TI Automotive) jest światowym liderem w produkcji systemów oraz układów do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma powstała w 1919 r. w Wielkiej Brytanii pod nazwą Tube Investment (TI). Obecnie posiada ponad 130 zakładów w 29 krajach i zatrudnia 23 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

TI Poland istnieje od 1996 r. i zatrudnia w swoich 6 zakładach blisko 2 500 osób.

Przewiń do profilu firmy