Oferta pracy

Inżynier Konstruktor (Design Engineer)

Huber+SuhnerO firmie

Huber+Suhner

Bałdowska 26

Tczew

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, która projektuje, produkuje komponenty i rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska przejmuje nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc.

Przyłącz się do nas i rozwijaj na stanowisku:

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki na stanowisku:

  • Udział w procesie rozwoju produktów dla branży motoryzacyjnej
  • Tworzenie modeli 3D i rysunków 2D dla projektowanych produktów
  • Nadzór nad etapem budowy prototypów
  • Wsparcie projektów R&D realizowanych przez dział zlokalizowany w Szwajcarii
  • Wsparcie zespołu inżynierów procesu przy projektowaniu narzędzi

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika, mechatronika
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej i zagadnień konstrukcyjnych
  • Doświadczenie w pracy z systemami CAD (preferowane CATIA V5), systemami PLM i ERP (np. SAP)
  • Znajomość zasad analizy tolerancji i FMEA
  • Podstawowa znajomość procedur i zasad jakościowych oraz środowiskowych (ISO 9001:2015, IATF 16949:2016, 14001:2015)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Kreatywne podejście do stawianych zadań

Oferujemy:

  • Stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz platforma E-tutor do nauki języka angielskiego)

Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas, to kliknij przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij swoje CV.

Na CV proszę dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy