Inżynier Konstruktor ds. łożysk, uszczelnień i przekładni lotniczych

GE Aviation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za projekty o umiarkowanej złożoności. Realizacja indywidualnego planu pracy, spełnianie codziennych celów krótkoterminowych. Rozwiązywanie problemów technicznych poprzez natychmiastowe działanie lub krótkoterminowe planowanie.

  • Wykonywanie, przy wsparciu starszych stażem inżynierów analizy, projektowania lub oceny przydzielonych projektów z uwzględnieniem zasad inżynierskich i standardów biznesowych. Prace te obejmują inżynierię mechaniczną, wytrzymałość konstrukcji i/lub układ przepływu powietrza i/lub oleju dla silników LM9000, LM6000 i LEAP.

  • Przygotowywanie i prezentowanie danych technicznych klientom wewnętrznym i zewnętrznym.

  • Dokumentowanie i przekazywanie wyników analiz danych technicznych.

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera lub Mgr inżyniera/lub wyżej

  • Wiedza o projektowaniu komponentów mechanicznych, znajomość wytrzymałości konstrukcji i/lub systemow ciśnieniowania/ smarowania

  • Podstawowa znajomość MES - Metody Elementów Skończonych

  • Dobry poziom języka angielskiego.

To oferujemy

  • Finansowy bonus roczny

  • Hybrydowy model pracy (praca z biura / praca z domu)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Współfinansowanie karty Multisport

  • Inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GE Aviation

General Electric Company Polska (GE Aviation) z siedzibą w Warszawie poszukuje Inżyniera Konstruktora wspierającego silniki LM9000, LM6000 i LEAP . Jako inżynier konstruktor będziesz uczestniczyć w projektowaniu i rozwoju wybranych części należących do układów przestrzeni olejowych takich jak łożyska, obudowy łożysk, wały, uszczelnienia, połączenia śrubowe, przekładnie lotnicze oraz systemy ciśnieniowe/smarowania. Będziesz pracować w międzynarodowym środowisku nad wsparciem zagadnień związanych z produkcją części, oceną niezgodności produkcyjnych jak i eksploatacją części. Będziesz wykonywać zadania techniczne, które podlegają instrukcjom jak i kretywnemu podejściu do danego zagadanienia.

Przewiń do profilu firmy