Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor ds. Nowych Analizatorów Medycznych

PZ Cormay S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Inżynier Konstruktor będzie pracował w ramach zespołu projektowego pracującego nad opracowaniem i wdrożeniem aparatów do diagnostyki laboratoryjnej krwi. Zakres zadań, w zależności od posiadanych kompetencji, będzie obejmował:

  • Uczestnictwo w procesie konstruowania, prototypowania, weryfikacji, walidacji, industrializacji i rejestracji wdrażanych analizatorów. Prowadzenie testów i diagnozowanie problemów technicznych dotyczących wdrażanych analizatorów.

  • Współtworzenie dokumentacji technicznej i rejestracyjnej.

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej podzespołów dla dostawców. Identyfikacja oraz współpraca z dostawcami.

  • Udział w opracowaniu instrukcji montażowych i procesów produkcyjnych gotowych produktów oraz udział w procesie kontroli technicznej i analitycznej gotowych produktów.

  • Analiza kosztów produkcji pod kątem identyfikacji oszczędności.

  • Udział w przygotowaniu instrukcji obsługi oraz prowadzenie szkoleń dotyczących obsługi i serwisu aparatów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w dziedzinach: mechatronika, mechanika precyzyjna, inżynieria biomedyczna, elektronika, automatyka[, fizyka] lub pokrewne).

  • Doświadczenie związane z prototypowaniem oraz montażem lub serwisem urządzeń precyzyjnych.

  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem SolidWorks oraz pakietem Office.

  • Minimum podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju lub za granicą.

  • Gotowość do pracy w Warszawie, ul. Puławska 303.

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z aparaturą medyczną będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B w zależności od preferencji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, w branży urządzeń medycznych.

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo.