Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier konstruktor ds. systemów satelitarnych

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Creotech Instruments należy do czołówki najszybciej rosnących firm polskiego sektora kosmicznego. Realizujemy projekty we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) oraz dla polskich i zagranicznych podmiotów sektora kosmicznego. Strategicznym obszarem rozwoju firmy jest skonstruowanie i wysłanie na orbitę serii satelitów opartych na autorskiej platformie satelitarnej Hypersat.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja prac badawczo-rozwojowych w obszarze technologii satelitarnych, w szczególności w zakresie projektowania i wytwarzania elementów mechanicznych na potrzeby systemów satelitarnych;
  • Praca z systemami CAD;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (technicznej), w tym wykonawczej;
  • Wsparcie zespołu przy integracji mechaniki oraz testach;
  • Udział w spotkaniach roboczych z partnerami projektowymi.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera konstruktora;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk technicznych;
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD/CAE;
  • Doświadczenie w tworzeniu i weryfikacji dokumentacji wykonawczej (technicznej);
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Znajomość procesów i ograniczeń technicznych związanych z obróbką ubytkową, frezowaniem, toczeniem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów z dziedziny technologii lotniczych lub kosmicznych;
  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz wytrzymałościowych (MES);
  • Doświadczenie w pracy ze standardami ECSS;
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SolidWorks
  • Znajomość norm i praktyk w zakresie wymiarowania wg ISO;
  • Umiejętności manualne konieczne podczas integracji i montażu urządzeń mechanicznych;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w projektowaniu podzespołów satelitów, w tym metodologii tworzenia i realizowania misji kosmicznych;
  • Okazje do współtworzenia nowego silnika kosmicznego i satelity obserwacyjnego Ziemi;
  • Przyjazną atmosferę pracy i styczność z najnowszymi technologiami;
  • Umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport);
  • Inwestowanie w rozwój pracownika (np. szkolenia).

Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Creotech Instruments S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne