Inżynier Konstruktor (dział mechaniczny) - Komponenty Systemów Poduszek

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W Dziale Mechanicznym Systemów Poduszek Powietrznych zajmujemy się projektowaniem komponentów do pasywnych systemów bezpieczeństwa, tworzymy prototypy i przeprowadzamy testy. Umożliwiamy zbudowanie lub rozwinięcie odpowiednich kompetencji zawodowych i rozwój w ramach naszej organizacji.

W naszym zespole tworzymy warunki dla pogłębienia wiedzy, rozszerzenia umiejętności lub nauki, miedzy innymi poprzez:

• Definiowanie i rozwój produktu według wymagań ZF oraz klienta;

• Projektowanie produktu zgodnie z wymogami procesu technologicznego, montażu i z zachowaniem właściwych procedur;

• Optymalizację konstrukcji poduszek powietrznych oraz zarzadzanie procesem zmian;

• Oceny niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów;

• Wsparcie i koordynację działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie w zakresie mechaniki (Mechanika i Budowa maszyn lub pokrewne);
  • Umiejętność projektowania CAD (np. CATIA);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office;
  • Chęć do nauki, analityczny umysł, dokładność i systematyczność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny

Aktualne oferty pracodawcy
Req ID 21954

Inżynier Konstruktor (dział mechaniczny) - Komponenty Systemów Poduszek, Częstochowa