Oferta pracy

Inżynier Konstruktor - Dział Robotyki Przemysłowej

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Nasienna 4, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Nasienna 4

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w realizacji innowacyjnych projektów R&D;

  • tworzenie koncepcji stanowisk zrobotyzowanych;

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, konstrukcyjnych i wykonawczych;

  • wstępna ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych;

  • wykonywanie obliczeń na potrzeby realizacji projektów;

  • ocena ryzyka zaprojektowanych maszyn i urządzeń;

  • wdrażanie i montaż zaprojektowanych konstrukcji maszyn i urządzeń;

  • tworzenie dokumentacji technicznej;

  • opracowywanie dokumentacji na potrzeby certyfikacji i oznakowania maszyn;

  • tworzenie modeli 3D, obsługa drukarek 3D;

  • budowa prototypów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość oprogramowania MS Office i CAD (mile widziane Solid Edge/AutoCAD);

  • wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn/ automatyka i robotyka/ elektrotechnika);

  • wiedza z zakresu konstrukcji maszyn oraz stacji zrobotyzowanych;

  • umiejętność projektowania przestrzennego;

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (również w języku angielskim);

  • znajomość zagadnień budowy maszyn, elektroniki i energetyki;

  • znajomość układów pneumatyki i hydrauliki;

  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami;

  • podstawowa wiedza w zakresie sterowników PLC oraz programowania i pracy robotów przemysłowych;

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji;

  • organizacja pracy własnej na wysokim poziomie;

  • świadectwo kwalifikacji SEP: Grupa 1 do 1kV, Grupa 2 do 20kW – eksploatacja;

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka