Oferta pracy

Inżynier Konstruktor - Dział Robotyki Przemysłowej

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Nasienna 4, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nasienna 4

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w tworzeniu koncepcji stanowisk zrobotyzowanych;

  • projektowanie prototypów nowych maszyn oraz ulepszanie dotychczasowych projektów maszyn i stacji zrobotyzowanych;

  • tworzenie modeli 3D;

  • wykonywanie obliczeń na potrzeby realizacji projektów;

  • udział w doborze i zamawianiu elementów do zaprojektowanych maszyn;

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;

  • opracowywanie oceny ryzyka zaprojektowanych maszyn i stacji zrobotyzowanych;

  • udział przy opracowywaniu dokumentacji na potrzeby związane z certyfikacją oraz oznakowaniem maszyn. Wdrażanie poprawek wynikających z przeprowadzanych r; aportów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn/automatyka i robotyka/elektrotechnika);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość oprogramowania MS Office i CAD (mile widziane Solid Edge/Auto CAD);

  • wiedza z zakresu konstrukcji maszyn;

  • umiejętność projektowania przestrzennego;

  • znajomość zagadnień budowy maszyn, elektroniki i energetyki;

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej;

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji;

  • organizacja pracy własnej na wysokim poziomie;

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa