Oferta pracy

Inżynier Konstruktor (f/m)

NG Engineering Sp. z o.o.O firmie

NG Engineering Sp. z o.o.

Strzegomska 55C

Wrocław

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Jeżeli chcesz projektować maszyny budowlane i pojazdy specjalne czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

  • projektowanie nowych konstrukcji,
  • usprawnianie i rozwój istniejących projektów,
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
  • umiejętność projektowania przy użyciu programu CATIA,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Jeżeli specjalizujesz się w tworzywach sztucznych również możesz dołączyć do naszej zespołu.

Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne