Oferta pracy

Inżynier Konstruktor (f/m)

NG Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie części i zespołów,

  • tworzenie nowych koncepcji,

  • modyfikacja i adaptacja istniejących rozwiązań,

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu mechanicznym,

  • znajomość programów CAD: Inventor, SolidWorks lub Catia V5,

  • doświadczenie w projektowaniu,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • praca w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

NG Engineering Sp. z o.o.

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli któryś z poniższych obszarów nie jest Ci obcy:

  • oprzyrządowanie produkcyjne,

  • budowa maszyn i urządzeń,

  • maszyny budowlane i pojazdy specjalnego przeznaczenia.

Wiesz jak projektować części frezowane, toczone oraz ze spawanych blach giętych, czekamy na Twoją aplikacje!