Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor Form Wtryskowych

Coko-Werk Polska Sp. z o. oO firmie

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza problemów na formach wtryskowych i proponowanie rozwiązań

  • wdrażanie usprawnień w pracujących formach wtryskowych

  • proponowanie i wdrażanie modyfikacji związanych z niezgodnościami wymiarowymi wyprasek

  • analiza projektowanych form wtryskowych

  • projektowanie modyfikacji na zlecenie Klientów

  • projektowanie leżni pomiarowych

  • projektowanie oprzyrządowania

  • aktualizowanie dokumentacji form wtryskowych

  • kontakt z Klientem i centralą Spółki w zakresie modyfikacji narzędzi

  • współpraca z zakładami w zakresie projektowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy na wyżej wymienionym lub pokrewnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, techniczne

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • bardzo dobra znajomość NX i dobra znajomość Cimatorna.

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji

  • znajomość podstaw technologii wtryskiwania tworzyw sztucznych

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • zdolności analityczne

  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań

  • proaktywność w działaniu

  • skrupulatność, sumienność, rzetelność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • prywatną opiekę medyczną

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Coko-Werk Polska Sp. z o. o

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na Klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy