Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

BALTEER Sp. z o.o.

  • Jana z Kolna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach dla światowych liderów branży Oil & Gas

  • Praca nad opatentowanymi urządzeniami, które zrewolucjonizowały rynek obsługi instalacji wydobywczych

  • Projektowanie 3D oraz tworzenie rysunków produkcyjnych 2D (Autodesk Inventor)

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Udział w procesie R&D

  • Nadzór nad produkcją oraz wizyty w siedzibach firm produkcyjnych w Polsce

  • Kontrola produkowanych podzespołów pod względem zgodności z normami, specyfikacjami i wymogami klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad rysunku technicznego

  • Znajomość technologii obróbki CNC i podstaw spawalnictwa

  • Znajomość, co najmniej na poziomie dobrym programów:

  • Autodesk Inventor Professional

  • Autodesk Vault Professional

  • MS Office

  • MathCAD

  • Mile widziana znajomość oprogramowania ANSYS

  • Znajomość normy EN 13445, dyrektywy PED oraz umiejętność wykonywania obliczeń będą dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Uczestnictwo w procesie dynamicznego rozwoju technologicznego opatentowanych urządzeń, wykorzystywanych w przemyśle wydobywczym ropy i gazu, które zrewolucjonizowały rynek obsługi instalacji wydobywczych

  • Rozwój kariery pod okiem doświadczonego zespołu

  • Wyjazdy służbowe do Norwegii i współpraca z naszymi partnerami

  • Podnoszenie umiejętności językowych, poprzez codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji oraz budowania kariery w prężnie rozwijającej się firmie

  • Praca w nowoczesnym biurze, w komfortowych warunkach

O nas

Firma BALTEER Sp. z o.o. realizuje projekty inżynieryjne w branży wydobycia ropy naftowej i gazu.

Aktualnie zatrudniamy siedmioro pracowników i poszukujemy kolejnych!

W perspektywie najbliższych miesięcy, działalność firmy zostanie poszerzona o warsztaty, hale montażowo-testowe, przygotowane do kompleksowej obsługi opatentowanych urządzeń, które zrewolucjonizowały obsługę instalacji wydobywczych!

Jeśli nie boisz się wyzwań zawodowych, chcesz uczestniczyć w ambitnych projektach i rozwijać swoją karierę w międzynarodowym zespole, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zachęcamy do przesłania CV i pozostajemy do dyspozycji.