Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier – Konstruktor

  • Łasin, Grudziądz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do działu produkcyjnego,
    poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grudziądz (okolice), Łasin
    Województwo: kujawsko-pomorskie

    Inżynier – Konstruktor w dziale produkcyjnym odpowiada za analizę, projektowanie, nadzór nad wykonawstwem i montażem oraz wdrożenie maszyn i urządzeń w zakładzie przemysłowym. Jeżeli lubisz projektować – od początku do końca - od szkicu, przez komputerowy model aż po realną maszynę, która zostaje wdrożona do rzeczywistego procesu produkcyjnego – Dołącz do nas!

    Zadania na stanowisku:

    • Samodzielne projektowanie maszyn i urządzeń,
    • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej zaprojektowanych części,
    • Koordynacja działań oraz nadzór nad przebiegiem prac wykonawczych i montażowych,
    • Udział w projektach dotyczących automatyzacji produkcji,
    • Koordynacja i nadzór przy wdrożeniu dużych projektów w zakładach przedsiębiorstwa,
    • Współpraca z działem produkcji w zakresie analizy i usprawniania procesu produkcyjnego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,
    • Znajomość oprogramowania CAD3D (mile widziana znajomość Solid Edge),
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Otwartość na nowe rozwiązania,
    • Umiejętność szukania nowych, lepszych rozwiązań.
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego,
    • Mile widziane doświadczenie w branży konstrukcyjnej,
    • Mile widziana znajomość podstaw automatyki.

    Oferujemy:

    • Stabilność w oparciu o umowę o pracę,
    • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy,
    • Pełne wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe umożliwiające rozwój i doskonalenie zawodowe,
    • Benefity socjalne (m.in. darmowe bilety do kina, teatru i na koncerty),
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.