Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor (HVAC)

COMATEC POLAND Sp. z o.o.

  • Legnicka 48h, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Legnicka 48h

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie układów klimatyzacji i ogrzewania w pojazdach o specjalnym przeznaczeniu,

  • tworzenie koncepcji nowych rozwiązań technicznych,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • wsparcie techniczne klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane o specjalności instalacyjnej w zakresie chłodnictwa i ogrzewnictwa,

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji, klimatyzacji lub ogrzewania,

  • znajomość obsługi programu Catia V5,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i pracę dla liderów z branży inżynieryjnej

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • Wzajemny szacunek i poczucie współodpowiedzialności w codziennej pracy

  • Atmosferę nastawioną na współpracę i poszukiwanie rozwiązań

  • Środowisko w którym dostrzegamy człowieka za każdym procesem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie doświadczonego zespołu

Proces rekrutacji:

  • Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z Anią, otrzymasz więcej informacji na temat firmy, a my zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania,W

  • kolejnym etapie spotkasz się w naszym biurze lub online z kierownikiem/kierowniczką grupy, który/a opowie o wszystkich zagadnieniach technicznych związanych ze stanowiskiem oraz zada kilka pytań. Na tym etapie możesz spodziewać się krótkiego testu,

  • Po zakończeniu spotkań rekrutacyjnych w krótkim czasie możesz spodziewać się informacji na temat wyników.

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Przewiń do profilu firmy