Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEGC POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w  Krakowie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Prosimy o dodanie klauzuli. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

BEGC POLSKA Sp. z o.o.

aleja Wojciecha Korfantego 181B

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów zespołów i poszczególnych części maszyn i urządzeń

  • aktualizacja prowadzonych prac i projektów, projektowanie w programach CAD/CAE (preferowany Solid Works)

  • wykonywanie rysunków złożeniowych, szczegółowych, opracowywanie terminologii

  • realizowanie zadań w oparciu o harmonogram projektu

  • precyzyjne realizowanie zadań projektowych zgodnie ze specyfikacją i nomenklaturą projektu

  • zarządzanie projektami, przygotowanie kosztorysów, realizacja projektów CAD

  • współpraca z biurem konstrukcyjnym we Francji i zewnętrznymi firmami wspomagającymi prace elektryczne i mechaniczne

  • współpraca z warsztatem mechanicznym i działem budowy maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe i/lub bardzo dobre przygotowanie (preferowane mechaniczne)

  • doświadczenie w projektowaniu przy użyciu programów CAD/CAM (preferowany Solid Works, ale nie jest to warunek konieczny)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie związane z pneumatyką, elektromechaniką, napędami elektrycznymi

  • znajomość rysunku technicznego (znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, mechatroniki)

  • umiejętność pracy w zespole

  • praca bez nadzoru i umiejętność zorganizowania własnego dnia wg. priorytetów (dyspozycyjność, samodzielność, jakość pracy i odpowiedzialność)

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wymagań jakościowych i terminowych dla projektów

  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na terenie polski i zagranicy

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • interesujące wyzwania i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę po okresie próbnym

  • ciągły rozwój - szkolenia techniczne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zapewniamy wszelkie potrzebne narzędzia do pracy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

BeGC POLSKA sp. z o.o. jest firmą inżynierską z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, konstruowaniu maszyn i urządzeń. Działamy w różnego rodzaju przemysłach takich jak (pakowanie, food and baverage, packaging, automotive oraz innych gałęziach przemysłu).

Posiadamy oddziały we Francji i w Polsce (60 osobowy zespół inżynieryjny). Do naszych głównych zadań należy; projektowanie maszyn i urządzeń różnego typu, produkcja maszyn i obsługa naszych klientów dostarczając im najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Aktualnie do nowo powstałej struktury poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko: Inżynier Konstruktor