Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TM.E Termomeccanica Ecologia oddział w Polsce

Inżynier Konstruktor - Koordynator Konstrukcji

TM.E Termomeccanica Ecologia oddział w PolsceO firmie

  • Jabłoniowa 64, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Jabłoniowa 64

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu projektowania, dostawy oraz montażu konstrukcji stalowych dla obiektów technologicznych;

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej;

  • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych;

  • Współpraca z innymi branżami inżynierskimi;

  • Inne prace związane z realizacją bieżących działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość środowiska CAD, mile widziana znajomość obsługi programy Navisworks;

  • Otwartość i umiejętność efektywnego komunikowania się z projektantami, dostawcami i wykonawcami;

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;

  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego na poziomie min. średniozaawansowanym.

Mile widziane

  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Praca przy ciekawej inwestycji oraz przy realizacji niecodziennych obiektów;

  • Praca w międzynarodowej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Firma TM.E Termomeccanica Ecologia oddział w Polsce (http://www.termomeccanica.com), znana w Europie oraz lider na rynku Polskim w projektowaniu, budowie i uruchamiania Zakładów Termicznego Przekształcania Odpadów. Po zakończonej z sukcesem budowie ZTPOK Bydgoszcz, ITPO w Rzeszowie oraz ZTUO w Szczecinie poszukuje pracowników jako generalny wykonawca na Inwestycji związanej z budową Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy - Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Gdańsku ul. Jabłoniowa 64