Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier konstruktor

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Next generation of automation
    Jesteśmy dynamicznym zespołem inżynierów specjalizującym się w obszarach robotyki i automatyki przemysłowej.

    Drużyna NEXY jest zawsze blisko najnowszych technologii, które stosujemy w projektach realizowanych na całym świecie. Nasza praca to ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń, podróże i współpraca z najlepszymi – projektowaliśmy i uruchamialiśmy linie produkcyjne dla BMW, Mercedesa, Audi, Porsche, VW, Saint Gobain i wielu innych.

    W naszej ekipie pracujemy zespołowo - razem tworzymy rozwiązania, które wspólnie rozwijamy i poddajemy szczegółowej weryfikacji, symulacji, ocenie jakości. Wspieramy się wzajemnie i krok po kroku dążymy do perfekcji.

    Pracujemy dla najlepszych, razem z nimi tworząc przyszłość. NEXA is Next.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice lub Kraków

    Kogo szukamy:

    Szukamy osoby potrafiącej samodzielnie tworzyć modele konstrukcyjne maszyn
    i urządzeń, a także nadzorującej etap wykonania i montażu zaprojektowanych urządzeń.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie koncepcji maszyn i urządzeń
    • Samodzielne projektowanie konstrukcji maszyn i urządzeń / Tworzenie modeli konstrukcyjnych
    • Tworzenie projektów technicznych i opracowywanie rozwiązań technologicznych
    • Opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
    • Dobór komponentów systemu w oparciu o obliczenia wytrzymałości konstrukcji, parametrów napędów  itd.
    • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej
    • Nadzór na etapem wykonania i montażu
    • Zapewnienie rozwiązań zgodnych z normami i wymaganiami branżowymi
      oraz klienta
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy odpowiedzialnymi za uruchomienie projektowanych urządzeń

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na czas nieokreślony
    • 1-miesięczny okres rozliczeniowy (nadgodziny płatne co miesiąc)
    • Naukę języka obcego na koszt pracodawcy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe na życie
    • Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne
    • Pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferę
    • Narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu systemów automatyki przemysłowej w zakresie projektowania konstrukcji maszyn i urządzeń
      – minimum 2 lata
    • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dostępnych na rynku środowisk projektowych CAD
    • Biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia
    • Umiejętność opracowywania dokumentacji wykonawczej
    • Umiejętność doboru komponentów systemów automatyki (obliczanie parametrów napędów, wytrzymałości konstrukcji, dobór czujników
      w konsultacji z inżynierem automatykiem)
    • Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad wykonaniem i montażem konstruowanych urządzeń
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B

    Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXA sp. z o.o. sp.k.  do celów związanych z tym i przyszłym procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).