Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier konstruktor

Gravet ConsultingO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego skutecznie działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty doradcze oraz rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym Klienta jest globalny lider z branży lotniczej, dostarcza klientom najnowocześniejsze śmigłowce cywilne i wojskowe. Firma wyróżnia się dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz dużym nakładom na innowacje.

W związku z dynamicznym rozwojem Biura Konstrukcyjnego poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

INŻYNIER KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Łódź
Numer ref.: IKA/21

Profil kandydata:

Osoba na stanowisku Inżyniera Konstruktora tworzy rozwiązania projektowe elementów struktury helikoptera od wczesnego etapu koncepcyjnego do produkcji seryjnej. Kandydat powinien charakteryzować się kreatywnym podejściem i umiejętnością tworzenia rozwiązań z wyczuciem inżynierskim.

Zakres zadań:

  • Projektowanie modeli 3D zespołów części śmigłowców w programie 3D CAD oraz tworzenie rysunków 2D
  • Analiza kinematyczna elementów śmigłowców
  • Walidacja części zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie powierzanych projektów oraz zadań zgodnie z harmonogramami projektowymi
  • Wsparcie działań mających na celu spełnianie wymagań dotyczących jakości projektowanych części śmigłowca.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży lotniczej lub automotive
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu w 3D CAD (preferowana CATIA V5)
  • Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Mile widziana znajomość języka niemieckiego/francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość materiałów konstrukcyjnych stosowanych w przemyśle lotniczym oraz doświadczenie w projektowaniu części z wykorzystaniem kompozytów
  • W przyszłości: gotowość do wyjazdów służbowych, w tym dyspozycyjność pozwalająca na wyjazdy zagraniczne
  • Gotowość do podjęcia pracy w Łodzi

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym
  • Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii umożliwiających rozwój zawodowy
  • Udział w szkoleniach i projektach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie i zdrowotne, karta sportowa, dofinasowanie do posiłków).

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

W tytule wiadomości prosimy wpisać: IKA/21

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy,
iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne