Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier – Konstruktor

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    www.hydrononline.com
    producent nieseryjnych maszyn i urządzeń do produkcji materiałów lutowniczych,
    poszukuje pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla zlecanych maszyn i urządzeń
    • nadzór nad realizacją zleceń

    Wymagania i umiejętności:

    • wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktor - warunek konieczny
    • znajomość programów Solid Edge lub Solid Works
    • znajomość języka angielskiego
    • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość
      do podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu
    • możliwość realizacji ciekawych, nieseryjnych projektów

    Osoby spełniające powyższe oczekiwania, zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

    Informujemy, że aplikacje bez w/w klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie drugiej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

    Klauzula informacyjna na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanego RODO)
     1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hydron-Unipress Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, adres: 93-035 Łódź, Wólczańska 257, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000161408, NIP 7290110739, REGON 001308734, adres poczty elektronicznej: [email protected], numer telefonu: 42 6402546 (dalej zwany administratorem).
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko zaopatrzeniowiec-kierowca, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę, w celu przeprowadzenia rekrutacji na podobne stanowisko w przyszłości. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda oraz stosowne przepisy kodeksu pracy (art.22(1) KP).
    3. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do podmiotów trzecich.
    4. Pani/Pana dane osobowe przędą przetwarzane do 30 dni po zakończeniu procesu rekrutacji, w razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przyszłe procesy rekrutacji przez okres 1 roku od otrzymania Pani/Pana aplikacji lub do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody.
    5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy RODO.
    7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji. Jest Pani/Pan zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność udziału w procesie rekrutacji.
    8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w rozumieniu art.22 ust.1 i ust.4 RODO.