Logo Pracuj.pl

Inżynier - Konstruktor Maszyn

MDP ENGINEERING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

MDP ENGINEERING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

trakt świętego Wojciecha 243c

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie maszyn i urządzeń automatyzacji produkcji
  • przygotowanie dokumentacji technicznej 2D i 3D oraz dobór materiałów
  • opracowywanie rozwiązań technicznych zrobotyzowanych stacji linii produkcyjnych, obliczeń, analiz i schematów kinematycznych, wprowadzanie modyfikacji
  • wsparcie i koordynację produkcji prototypów
  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami, delegacje
  • praca na oprogramowaniu NX, SolidWorks.

Nasze wymagania

  • ukończone studia z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub pokrewnych kierunków
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Konstruktora Maszyn przy budowie prototypów maszyn i mechanizmów
  • dobre umiejętności z zakresu systemów CAD, przeprowadzania analiz wymiarowych, optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym czy innowacyjnym
  • samodzielność w działaniu, swobodną komunikacją, także w języku angielskim, w języku niemieckim będzie mile widziane
  • znajomość technologii, mile widziane doświadczenie zdobyte na ślusarni, montażu, czy podczas uruchomienia maszyn, odbiorów u klienta

To oferujemy

  • kulturę niekorporacyjną, swobodną atmosferę pracy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań, a także aktywnego i dynamicznego ich kształtowania
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego m.in. poprzez realizację projektów dla międzynarodowych klientów będących światowymi liderami branży
  • praca stacjonarna w biurze w Gdańsku, pracę w miejscu zamieszkania -nie stanowi problemu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin.

O nas

MDP Engineering działa na rynkach międzynarodowych, jak i na rynku lokalnym. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz dostarczaniu gotowych maszyn i urządzeń do automatyzacji produkcji. Opracowujemy i produkujemy indywidualne, inteligentne rozwiązania dla znanych klientów z branży motoryzacyjnej, medycznej, FMCG, militarnej.

Inżynier - Konstruktor Maszyn, trakt świętego Wojciecha 243c, Gdańsk