Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Konstruktor maszyn

Green SortO firmie

  • Brzeska 90
    Janów Podlaski (pow. bialski), lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Green Sort

Brzeska 90

Janów Podlaski (pow. bialski)

Firma Green Sort,  zajmuje się produkcją i dystrybucją nowoczesnych maszyn sadowniczych. Flagowym produktem firmy są  sortownice do owoców ( sortownice do jabłek i do borówki). Innowacyjność maszyn marki Green Sort polega na zastosowaniu w nich kamer i sztucznej inteligencji, dzięki którym możliwa jest kontrola jakości, precyzyjne określanie średnicy oraz koloru owocu, a w konsekwencji szybka, wydajna i dokładna selekcja.

Opis stanowiska:

  • konstruowanie nowoczesnych maszyn wg założeń i ustaleń,
  • nadzorowanie produkcji prototypu,
  • wprowadzanie zmian na produkcji wraz z dokumentacją projektowa.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień budowy maszyn,
  • umiejętność obliczania wytrzymałości konstrukcji i doboru napędów,
  • umiejętność organizowania sobie pracy,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • zaangażowanie w pracy,
  • wykształcenie wyższe o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • znajomość Solidworks
  • mile widziana znajomość zagadnień automatyki i prawo jazdy kat B.

Wymagania:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i możliwość rozwoju,
  • pracę na pełny etat w Janowie Podlaskim , godziny pracy 7-15 lub 8-16,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy.

Ogłoszenie archiwalne