Oferta pracy

Inżynier - Konstruktor maszyn

Zoeller Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

    Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej 2D/3D

  • udział w projektowaniu maszyn – zabudów do pojazdów komunalnych

  • opracowywanie dokumentacji do bieżących zleceń produkcyjnych

  • przygotowywanie koncepcji nowych opcji w zabudowach śmieciarek – nowe funkcjonalności i optymalizacje

  • dobór i testowanie nowych komponentów

  • ścisła współpraca z działem produkcji i technologii w zakresie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej

  • umiejętność pracy w programach do projektowania w środowiska CAD 2D/3D (preferowane: NX Unigraphics, AutoCAD)

  • rozumienie zagadnień technicznych w zakresie mechaniki i budowy maszyn

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatne kursy językowe

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zoeller Tech Sp. z o.o.

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.

W Polsce działamy od ponad 25 lat i jesteśmy największym producentem w branży w kraju.

Przewiń do profilu firmy