Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Konstruktor maszyn

DRYING PROCESS sp. z o.o.

umowa o pracę
8 50012 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 25014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Fabryczna 16, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 16

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji konstrukcji instalacji odzyskujących energię cieplną z wielkoskalowych procesów suszenia.

  • Współpraca na etapie uzgadniania koncepcji technicznej z przedstawicielami klienta, dyrektorem technicznym, termodynamikiem, projektantami branżowymi i automatykami.

  • Projektowanie konstrukcji stalowych, w których montowane są wymienniki ciepła, nagrzewnice (parowe lub spalinowe), armatura parowa, wentylatory, instalacje branżowe wodne i powietrzne, elementy systemów wentylacyjnych oraz AKPiA;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Tworzenie layoutów, schematów technologicznych i modeli 3D (również do ofert).

  • Przygotowywanie list materiałowych i zakupowych.

  • Ścisła współpraca z poddostawcami/ podwykonawcami w zakresie doborów podzespołów (stricte rozwiązania konstrukcyjne) i technologii wykonania, w tym uzgadnianie warunków dostaw.

  • Dbanie o zgodność dokumentacji ze standardami firmy oraz klienta.

  • Współpraca na etapie realizacji projektu z: kierownikiem montażu, inżynierem termodynamikiem odpowiedzialnym za dobory kluczowych komponentów instalacji (dobory termodynamiczne), z klientem w zakresie integrowania instalacji z infrastrukturą produkcyjną klientów.

  • Wyjazdy na obiekt (miejsce prowadzenia inwestycji) i analiza zaprojektowanych konstrukcji w kontekście: łatwości montażu, optymalizacji kosztów oraz problemów technicznych napotkanych podczas montażu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lub pokrewne do: Mechanika i Budowa Maszyn lub Budownictwo Lądowe- konstrukcje metalowe).

  • Min. 4 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (zasady wymiarowania, nadawania tolerancji, itp.).

  • Wiedza z zakresu obliczeń mechanicznych oraz wytrzymałościowych.

  • Znajomość programu Solid Works lub Inventor przynajmniej na poziomie średnim (modelowanie bryłowe, swobodne tworzenie dokumentacji, praca na dużych złożeniach).

  • Istotną zaletą będzie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych dla instalacji technicznych, których elementami były układy: grzania, wentylacyjne czy układy odzyskujące energię.

  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Ambitną pracę - prawdziwe projektowanie instalacji pod innowacyjne w skali światowej technologie.

  • Udział w projekcie od fazy koncepcyjnej po uruchomienie instalacji.

  • Zatrudnienie na pełny etat.

  • Umowę o pracę lub na B2B w zależności od oczekiwań kandydata.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Bezpośredni wpływ i korelację efektów wykonywanej pracy z rozwojem firmy.

  • Koleżeńską atmosferę.

  • Zdobywanie doświadczenia w samodzielnym projektowaniu instalacji oraz tworzeniu dokumentacji technicznej.

  • Współpracę z doświadczonymi inżynierami i konstruktorami.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Drying Process oferuje innowacyjne instalacje techniczne odzyskujące energię z wielkoskalowych, przemysłowych procesów suszenia. Oferowane technologie są obecnie jedynymi na świecie, które poprawiają efektywność energetyczną przemysłowych procesów suszenia, w tak dużej skali. Drying Process jest jednocześnie generalnym wykonawcą realizowanych inwestycji w ramach dostarczanych technologii.

Spółka była wielokrotnie nagradzana i wyróżniania w konkursach krajowych i europejskich m.in. w ramach w CLIMATE-KIC oraz MIT EF CEE Acceleration.

Właściciele firmy stawiają na: bezpośrednie relacje, zainteresowanie tym co się robi, dbaniem o szczegóły, systematyczną, a jednocześnie spokojną pracę, która pozwala na kreatywność i przyjemność z przychodzenia do firmy. Spółka zlokalizowana jest we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Obecnie w związku podpisanymi umowami dla istotnych kontraktów na 2023r poszukujemy lidera technicznego - konstruktora, który przyswoi i usystematyzuje dotychczas wypracowaną wiedzę przez spółkę oraz przejmie część obowiązków od jednego ze wspólników - pomysłodawcy rozwiązań oferowanych przez firmę.