Inżynier Konstruktor Mechanik

ELFRIDA INVESTMENTS sp. z o.o.O firmie

4 500‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Innovative Packaging Solutions Sp. z o.o. - wcześniej ELFRIDA INVESTMENTS Sp. z o.o.

www.ips-poland.com

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania z obszaru etykietowania i znakowania zróżnicowanych typów produktów. Z naszych rozwiązań konstrukcyjnych i procesowych korzystają światowe marki, a nasze etykiety często można znaleźć na produktach codziennego użytku.

INŻYNIER KONSTRUKTOR MECHANIK

Zakres obowiązków:

  • Czynne uczestniczenie w przygotowywaniu koncepcji nowych rozwiązań konstrukcyjnych (indywidualnie lub w grupie projektowej).
  • Przygotowywanie koncepcji i analiz technicznych nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Przygotowywanie propozycji zmian w obszarze udoskonalania obecnie funkcjonujących rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Opracowywanie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, dokumentacji technicznej części i zespołów maszyn oraz elementów urządzeń.
  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej i dostosowanie jej do nowych rozwiązań technologicznych lub nowych wymagań klienta.
  • Wsparcie merytoryczne i ocena wyników testów konstruowanych części i zespołów.
  • Ścisła współpraca z innymi konstruktorami oraz innymi pracownikami Spółki w trakcie realizacji powierzonych zadań.
  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad realizacją modeli lub prototypów skonstruowanych części i zespołów.
  • Czynna współpraca z dostawcami podzespołów niezbędnych do skonstruowania gotowego wyrobu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika i robotyka)
  • opcjonalnie studenci ostatniego roku powyższych kierunków
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość oprogramowania CAD: SolidWorks, AutoCAD; znajomość programu CATIA V5 będzie dodatkowym atutem
  • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę. W początkowej fazie możliwa praca na zlecenie lub B2B.
  • Pracę w siedzibie na obrzeżach Warszawy (z bardzo dobrym dojazdem - w bezpośredniej okolicy zjazdu z trasy S8) lub w Skarżysku - Kamiennej lub w Radomiu lub możliwość pracy zdalnej.
  • Współpracę ze Specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Narzędzia konieczne do wykonywania zadań.
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w tworzeniu nowo powstającego biura konstrukcyjnego bazującego na długoletnim doświadczeniu w produkcji maszyn.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy