Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Konstruktor mechanik

AMPROS sp. z o.o.

  • Sokołowska 47A, Sokołów (pow. pruszkowski)
    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Sokołowska 47A

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

Jako Inżynier Konstruktor odpowiadać będziesz za projekt mechaniczny oraz za integrację elektrycznych i hybrydowych systemów napędowych na łodziach, zapewniając ich bezpieczeństwo, zgodność z wymaganiami oraz serwisowalność.

Zadania:

• Projektowanie i walidacja elementów mechanicznych elektrycznych i hybrydowych systemów napędowych oraz układów przeniesienia napędu,

• Zarządzanie wymaganiami klienta, prawnymi i regulacyjnymi,

• Bezpośredni kontakt z klientami, dostawcami i podwykonawcami,

• Ścisła współpraca z zespołem elektrycznym,

• Tworzenie dokumentacji 3D, 2D oraz specyfikacji technicznych,

• Ciągłe doskonalenie wewnętrznych standardów oraz procesów projektowych.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,

• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego,

• Umiejętność modelowania 3D i znajomość zasad rysunku technicznego,

• Znajomość technologii wytwarzania,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

• Pasja do żeglarstwa i łodzi,

• Doświadczenie w pracy z elektrycznymi i hybrydowymi systemami napędowymi,

• DFMEA, DFMA, DVP&R,

• Wiedza elektryczna,

• Prawo jazdy,

• Gotowość do podróży.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnych i innowacyjnych projektach,

  • Przyjazną atmosferę w małym zespole,

  • Silny wpływ na projekt,

  • Pracę zespołową prowadzoną przez ekspertów z branży motoryzacyjnej,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,

  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

AMPROS (www.ampros.pl) is a company that designs and builds yachts with purely electric and electric hybrid propulsion systems. We are a group of dedicated people with solid electromobility experience. What makes us unique is that we provide customers with complete integrated solutions, up and running. Our intelligent energy management systems ensure the highest efficiency and reliability.

Currently, we are working on the project of Sialia 57 yacht. It is an electric motorboat with 400 kW range extender. Electric propulsion system consists of two electric motors, 400 kW each, and 240 kWh lithium-ion battery system.

We are a group of dedicated people with solid electromobility experience. We do our best to keep our work effective and fun, keeping in mind that proper quality is a key to success. We cannot offer what big corporations can, but we can offer what they can't. In our company everyone has direct contact with a product, can influence and improve the way we work and explore their own ideas.