Oferta pracy

Inżynier Konstruktor Mechanik – Wsparcie Produkcji

GE Aviation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek zespołu Wsparcia Produkcji, bedziesz odpowiedzialny za opracowywanie rozwiązań wspierających produkcję silników lotniczych GE. W tej roli będziesz projektować, analizować i oceniać różnego rodzaju komponenty – w tym części wirujące, kadłuby, łopatki i inne. Twoim głównym celem będzie rozwiązywanie problemów produkcyjnych we współpracy z zakładami produkcyjnymi. Możesz być odpowiedzialny za koordynację i wdrażanie wprowadzania nowych produktów lub ulepszeń produktów.

  • Zadania:

  • Projektowanie, analiza i ocena częsci silników lotniczych, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami inżynierskimi.

  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi w celu rozwiązywania problemów związanych z wytwarzaniem części.

  • Współpra z inżynierami odpowiedzialnymi za inne komponenty, materiały, analizy wytrzymałościowe, wymianę ciepła oraz integracji systemu silnika.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla powierzonych projektów.

  • Formułowanie podejścia do rozwiązania problemów produkcyjnych przy spełnieniu wymagań technicznych oraz harmonogramu.

  • Prezentowanie wyników prac na przeglądach technicznych i biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Budowy Maszyn, Lotnictwa lub dziedzin powiązanych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość podstaw projektowania mechanicznego, analizy, materiałów i procesów produkcyjnych.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu konstrukcji lub dziedzinie pokrewnej.

  • Znajomość oprogramowania do analiz wytrzymałościowych i Unigraphics.

  • Doświadczenie w pracy zespołowej.

  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.

  • Podstawowe umiejętności zarządzania projektami.

  • Zrozumienie podstaw działania silników lotniczych.

To oferujemy

  • Roczny bonus uznaniowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet medyczny w LUX MED dla Pracownika

  • Ubezpieczenie na życie GENERALI Pakiety dla Pracownika

  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika

  • Dodatki emerytalne (PPK i III Filar)

  • Dodatki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Bonus Świąteczny (dla osób będących pracownikami w grudniu)

  • Szeroki zakres ubezpieczenia w podróży służbowej oraz NW

  • Dodatek na zakup okularów do pracy przy monitorze

  • Dodatek z tytułu urodzenia dziecka

  • I inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GE Aviation

Firma GE Aviation jest światowym liderem w produkcji silników lotniczych o zastosowaniu cywilnym i wojskowym.

Przewiń do profilu firmy