Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesu konstrukcyjnego dla elementów układu hamulcowego

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową

  • Analiza i weryfikacja wymagań konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych (techniczne oraz prawne wymagania klienta, wymagania wewnętrzne Bosch, interakcje z pozostałymi systemami typu ESP)

  • Weryfikacja założeń konstrukcyjnych na podstawie wyników laboratoryjnych testów statycznych, dynamicznych oraz testów pojazdów „demo” na torze testowym (u klienta lub w innych lokacjach Bosch),

  • Pełna odpowiedzialność za proces konstrukcyjny, fazę prototypowania i walidacji oraz współudział we wdrażaniu do produkcji nowych aplikacji

  • Współpraca z kluczowymi producentami aut osobowych na rynku międzynarodowym

  • Tworzenie oraz zarządzanie podstawową dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM)

  • Współpraca z innymi działami R&D w lokalizacjach Bosch w Europie i na Świecie

Nasze wymagania

  • Profesjonalizm w zakresie projektowania oraz wiedza na temat symulacji (FEM/FEA) i analizy ryzyka (np. DFMEA, DRBFM)

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów i analiz

  • Bardzo dobra komunikatywność oraz umiejętność sprawnego organizowania i prowadzenia spotkań roboczych (z klientem, dostawcą, zespołem projektowym)

  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych poparta dużym doświadczeniem, znajomość faz projektowych, doświadczenie w zarządzaniu zmianami

  • Wiedza z zakresu mechaniki płynów nieściśliwych

  • Bardzo dobra znajomość GD&T

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programów typu CAD: NX, CATIA, Creo,

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Silna motywacja do pracy w środowisku pasjonatów, wobec których stawiane są ambitne cele

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami

  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości jazdy samochodem milionów ludzi? Dołącz do miejsca, gdzie cenimy nie tylko doświadczenie i kompetencje, ale także osobowość i indywidualne cechy każdego z pracowników. Dołącz do zespołu, w którym będziesz czuć się dobrze. Dołącz do Bosch w Mirkowie!

Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Jakość, R&D Automotive, Kontroling finansowy czy HR