Oferta pracy

Inżynier Konstruktor (moduły poduszek powietrznych)

AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Belgijska 2, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.

Belgijska 2

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków modeli modułów poduszek powietrznych oraz komponentów wchodzących w skład modułu

  • Projektowanie oprzyrządowania wspierającego produkcje, prototypownie oraz laboratorium

  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących modułach poduszek powietrznych

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)

  • Praktyczna znajomość reguł projektowania w programie CATIA V5

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobre zdolności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na kompetencjach

  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola współpracującego z firmą

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach dla ciebie i twojej rodziny

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i świadczenia świąteczne

  • Możliwość skorzystania z programu rekomendacji pracowniczych - 1500 zł za każdą poleconą osobę

  • Dofinansowanie do wybranych benefitów w ramach platformy MyBenefit

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • Bezpłatne wejście na basen raz w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Kontakt telefoniczny

3

Rozmowa z Działem Personalnym i/lub przełożonym

4

Nawiązanie współpracy

Najwięksi producenci aut osobowych z całego świata korzystają z naszych systemów bezpieczeństwa. Autoliv w Polsce zajmuje się projektowaniem i produkcją zarówno części tekstylnej jak i modułów poduszek powietrznych.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.