Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Konstruktor - AutoCAD 2D

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GDY UŁAMKI SEKUND DECYDUJĄ O LUDZKIM ISTNIENIU, ROBIMY WSZYSTKO, ABY JE RATOWAĆ.

Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Saab, czy Renault.

Autoliv w Polsce zlokalizowany jest w dwóch miejscach:

- zakład w Oławie zajmuje się produkcją i projektowaniem części tekstylnych poduszek powietrznych,

- zakład w Jelczu-Laskowicach odpowiedzialny jest za montaż pasów bezpieczeństwa i modułów poduszek powietrznych.

Misją Autoliv jest ratowanie ludzkiego życia, a realizację tych celów firma powierza doskonale wyszkolonej i kreatywnej kadrze. Jeśli dobro innych ma dla Ciebie znaczenie, odnajdziesz się w zespole Autoliv.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem:
INŻYNIER KONSTRUKTOR
(części tekstylne poduszek powietrznych)

Miejsce pracy: Oława
Numer referencyjny: DE.TTC/02/2017

OFERUJEMY:

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Możliwość poznania narzędzi/standardów jakościowych, produkcyjnych, projektowych branży automotive
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych (angielski/niemiecki)
  • Bezpłatne automaty do gorących napoi
  • Kantyna zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (m.in. „asertywna komunikacja w zespole”, „zarządzanie sobą w czasie”, „radzenie sobie ze stresem”, „budowanie autorytetu”, „sztuka prezentacji”, „komunikacja w zespole”; „zarządzanie zespołem”)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenie świąteczne
  • Świadczenie wakacyjne lub dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Bony dla dzieci
  • Dofinansowanie do: karty MultiSport, biletów do kina, wejściówek do kręgielni w Brzegu, siłowni w Oławie i Jelczu-Laskowicach oraz rehabilitacji
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu z osobą towarzyszącą w Oławie, Jelczu-Laskowicach, Brzegu
  • Integracje oraz wycieczki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w rozwoju produktu, współpraca z klientami, dostawcami, prototypownią oraz zespołem produkcyjnym
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną produktu – poduszek powietrznych
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych na podstawie wyników testów, analizy procesu, wymagań jakościowych oraz wykonalności produktu
  • Dokumentowanie prac projektowych w dedykowanych systemach i bazach danych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania w programie AutoCAD
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rysunku technicznego oraz wymiarowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności analityczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ NUMER REFERENCYJNY DE.TTC/02/2017

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na przesłanych dokumentach prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, D.U. nr 133, poz. 883).Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się