Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.O firmie

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Szkolna 30

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn i urządzeń dla klientów Flexlink – przenośniki, systemy automatyzacji produkcji oraz elementy robotyki przemysłowej (zobacz więcej tu: https://www.youtube.com/user/flexlinkmarketing)

  • Optymalizacja istniejących i kreowanie nowych rozwiązań technicznych

  • Tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej dla projektowanych rozwiązań

  • Nadzór nad montażem tworzonych projektów i wprowadzanie zmian w razie potrzeby

  • Kalkulacja kosztów materiałów do realizacji projektów oraz współpraca przy zamówieniach

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o profilu technicznym – preferowane kierunki związane z mechaniką i budową maszyn

  • Doświadczenie w pracy jako konstruktor maszyn i urządzeń przemysłowych (min 2-3 lata lub więcej jeśli chcesz realizować najbardziej wymagające projekty)

  • Doświadczenie w doborze elementów pneumatyki przemysłowej

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację ustną i pisemną - wiele projektów wymaga współpracy w tym języku

  • Biegła umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym – zarówno w zakresie czytania jak i tworzenia dokumentacji

  • Znajomość programów do projektowania: Inventor, AutoCad

  • Dyspozycyjności do sporadycznych wyjazdów w Polsce i zagranicą (ok 10-15% czasu pracy)

  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczności we współpracy z różnymi działami firmy w Polsce i na świecie

  • Pozytywne nastawienie do życia i pracy oraz gotowość do tego by zejść na warsztat i na żywo zobaczyć jak działa Twój projekt!

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z pogranicza mechaniki i automatyki, umiejętność doboru napędów i serwomotorów

To oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z możliwością realizacji różnorodnych projektów

  • Podróże służbowe okazjonalnie

  • Elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy z domu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Główna siedziba firmy znajduje się w Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 31 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. Oddział w Polsce znajduje się w Plewiskach pod Poznaniem.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o jest częścią grupy Coesia. COESIA to Grupa o zasięgu globalnym zrzeszająca światowe firmy z sektora innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii we Włoszech. Wyłącznym akcjonariuszem Grupy jest Isabella Seràgnoli.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Coesia są liderami w sektorach:

• Maszyn automatycznych i materiałów opakowaniowych

• Rozwiązań dla procesów przemysłowych

• Mechanizmów precyzyjnych

Klienci grupy Coesia to wiodące firmy między innymi z branży farmaceutycznej, lotniczej, rajdów samochodowych i motoryzacji, produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych oraz elektroniki.

Przewiń do profilu firmy