Oferta pracy

Inżynier / Konstruktor

Klient Pracuj.plO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn i innych konstrukcji oraz opracowywanie dokumentacji technicznych

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i technologicznych z klientem oraz działem produkcyjnym

  • Przygotowanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych

  • Uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem nowych produktów

  • Pełnienie nadzoru inżynierskiego nad produkcją i uruchomieniami

  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn)

  • Doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń (min. 2 lata)

  • Co najmniej dobra znajomość środowisk CAD 3D – np. Solid Works

  • Wiedza ogólna w zakresie mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn poparta praktycznym doświadczeniem

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy zadaniowej oraz dobra organizacja czasu własnego

  • Predyspozycja do pracy w zespole, pod presją czasu oraz zorientowanie na cel

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki

  • Wiedza z zakresu wymiany ciepła, projektowania urządzeń, i wentylacji

  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin

  • Dobra znajomość teorii MES oraz umiejętność wykonywania analiz przepływowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy współpracy z kluczowymi uczestnikami procesu (klienci, usługodawcy, współpracownicy) w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez bliski kontakt zarówno z klientem jak i produkcją

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej po okresie próbnym

  • Udział w szkoleniach i kursach

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne i bonusy okolicznościowe

Klient Pracuj.pl

Firma o ustabilizowanej sytuacji rynkowej, do biura konstrukcyjnego zlokalizowanego w Trójmieście, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy