Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor - Project Manager

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.O firmie

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

57J

Ostaszewo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • ustalenia techniczne z klientami i koordynowanie/zarządzanie projektem

  • konstruowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacji

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji, technologii i instrukcji stanowiskowych

  • optymalizacja rozwiązań mechanicznych na poziomie projektowym i produkcyjnym

  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu

  • analiza rynku nowych rozwiązań i ich wdrażanie do technologii budowy pojazdów specjalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)

  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie 2D i 3D (AutoCAD Mechanical, Solid Works)

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • zaangażowanego, konsekwentnego dążenia do osiągnięcia wytyczonego celu, umiejętności pracy w zespole

  • mile widziane zainteresowania branżą motoryzacyjną.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny

  • wprowadzenie i Szkolenie Umożliwiające Wykonywanie Zadań

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o. - międzynarodowy producent ambulansów sanitarnych z siedzibą w Ostaszewie k/Torunia.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o., 87-148 Ostaszewo k/Torunia, Ostaszewo 57a

tel.: +48 56 67 44 145