Oferta pracy

Inżynier Konstruktor R & D - części elektromechaniczne

ZF GroupO firmie

  • Ostrowskiego 34, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZF Group

Ostrowskiego 34

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie produktów we współpracy z dedykowanym zespołem projektowym dla wiodących producentów w przemyśle samochodowym

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny)

  • Optymalizacja konstrukcji wpływająca na poprawę jakości oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • Analiza wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń

  • Przygotowywanie analizy D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

  • Wsparcie techniczne dla innych funkcji i procesów

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient) oraz z innymi działami R&D na świecie m.in. Niemcy, Chiny, Indie

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne - mechaniczne, elektromechaniczne

  • Masz 3-8 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Posiadasz praktyczną znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych

  • Posługujesz się programami CAD - preferowany CREO

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu elektromechaniki oraz metod uszczelnień

  • Posługujesz się językiem polskim i angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)

  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników