Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor (R&D)

MÖHLENHOFF sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rozwoju istniejących i wdrażania nowych produktów w ramach realizacji zadań działu R&D

  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D

  • Aktywne poszukiwanie nowych technologii i metod - analiza trendów technologicznych

  • Udział w uruchamianiu/zlecaniu nowych narzędzi (formy wtryskowe)

  • Nadzór konstrukcyjny nad wdrożeniem produkcyjnym nowych produktów

  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym w Niemczech i firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, lub pokrewne

  • minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze konstrukcyjnym (R&D)

  • znajomość środowiska SolidWorks

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, lub angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, prototypowym i produkcyjnym

  • umiejętność pracy w zespole

  • osoba krytycznie myśląca, pragmatyczna, zorientowana na cel

  • zaangażowana w pracę i gotowa do wykazywania własnej inicjatywy, a także posiadająca umiejętność budowania koleżeńskich relacji w międzynarodowym środowisku zawodowym

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, nowo wybudowanym zakładzie na terenie gminy Ozimek

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Premia roczna za osiągnięte cele

  • Szkolenie wprowadzające w siedzibie spółki w Niemczech

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

MÖHLENHOFF sp. z o.o.

Jako producent oryginalnego wyposażenia (w skrócie OEM), Möhlenhoff działa w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji od ponad 30 lat. Jako firma rodzinna, działająca na międzynarodowej arenie, koncentrujemy się na opracowywaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, dostosowanych do potrzeb rozwiązań, które zapewniają naszym klientom OEM przewagę konkurencyjną i zróżnicowanie na rynku. Nasze wysokie kompetencje technologiczne i wieloletnie doświadczenie stawia nas na pozycji lidera rynku w segmencie siłowników termicznych. www.moehlenhoff.com

Przewiń do profilu firmy