Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Konstruktor (R&D)

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rozwoju istniejących produktów i wdrażanie nowych w ramach realizacji zadań działu R&D

  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D

  • Aktywne poszukiwanie nowych technologii i metod - analiza trendów technologicznych

  • Udział w uruchamianiu/zlecaniu nowych narzędzi (formy wtryskowe)

  • Nadzór konstrukcyjny nad wdrożeniem produkcyjnym nowych produktów

  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym w Niemczech i firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze konstrukcyjnym (R&D)

  • Znajomość środowiska SOLIDWORKS

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, prototypowym i produkcyjnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w pracę i gotowość do wykazywania własnej inicjatywy

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnym zakładzie na terenie gminy Ozimek (nowo wybudowany obiekt)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie roczne za osiągnięte cele

  • Szkolenie wprowadzające w siedzibie spółki w Niemczech

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy rodzinnej, będącej producentem OEM, która od ponad 30 lat działa na rynku międzynarodowym w branży grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Inżyniera Konstruktora.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel - tel.: +48 574 474 789