Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

Ikano Industry Sp. z o.o.O firmie

  • Magazynowa 4, Rogoźno
    Rogoźno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ikano Industry Sp. z o.o.

Magazynowa 4

Rogoźno

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • modernizacja i optymalizacja istniejącego parku maszynowego,

  • opracowywanie koncepcji maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej i technologicznej,

  • opracowywanie schematów pneumatycznych i hydraulicznych zaprojektowanych maszyn i urządzeń,

  • tworzenie instrukcji użytkownika oraz innej niezbędnej dokumentacji dla obiektów technicznych,

  • testowanie, wdrażanie i uruchamianie własnych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne,

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora i projektowania maszyn i urządzeń,

  • bardzo dobra znajomość CAD 3D (preferowany Solid Works),

  • umiejętność dobierania elementów do budowy maszyn, dostępnych na rynku,

  • wiedza z zakresu technologii wytwarzania: obróbka skrawaniem, łączenie metali, wykończenie powierzchni,

  • znajomość zagadnień związanych z dyrektywą maszynową oraz bezpieczeństwem maszyn,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w tym języku zarówno w mowie jak i w piśmie (min. B1/B2).

To oferujemy

  • pracę na cały etat,

  • umowę o pracę,

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach i realizacji własnych pomysłów,

  • dofinansowanie dojazdów,

  • obiad za 5 złotych w restauracji firmowej,

  • platforma do nauki języka angielskiego dla Ciebie i członka rodziny,

  • prywatna opieka medyczna Lux Med i fizjoterapeuta w trakcie godzin pracy,

  • firmowe grupy sportowe oraz integracje działowe,

  • bony świąteczne,

  • kolonie dla dzieci,

  • nagrody za polecenie pracowników.

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa pogłębiona

4

Zatrudnienie

Jesteśmy wiodącym producentem materaców piankowych dla IKEA, rocznie z naszych linii produkcyjnych wyjeżdża ich ponad 3 miliony. Dostarczamy je do wszystkich krajów Europy i wielu na całym świecie.

Należymy do szwedzkiej grupy Ikano z oddziałami w 15 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. W Polsce pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych w Rogoźnie oraz w Krajence. Nasz zespół liczy prawie 1000 osób.

Codzienną pracę opieramy na naszych firmowych wartościach: współpracy, zdrowym rozsądku i prostocie oraz odwadze bycia innym, które pozwalają realizować naszą wizję: stwarzać możliwość lepszego życia, dla wszystkich: pracowników, klientów, lokalnych społeczności.

Przewiń do profilu firmy