Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

Euro-Locks Sp. z o.o.O firmie

  • Pawła 29, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Euro-Locks Sp. z o.o.

Pawła 29

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i konstruowanie nowych narzędzi, przyrządów, rozwiązań technicznych, w zależności od zapotrzebowania danego działu,

  • wykonywanie dokumentacji technicznej do nowo zaprojektowanych rozwiązań,

  • projektowanie nowych produktów,

  • wykonywanie dokumentacji technicznej do nowych i istniejących produktów,

  • modyfikacja istniejących rozwiązań technicznych wymagających ulepszenia,

  • wysyłanie, odbieranie, porównywanie oraz negocjowanie ofert handlowych na wykonanie zaprojektowanych elementów, urządzeń lub części zamiennych,

  • wykonywanie pomiarów geometrycznych na projektorze pomiarowym,

  • nadanie twardości na twardościomierzu,

  • obsługa programu Kaps, kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mechaniczne,

  • ogólna wiedza z zakresu: obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej oraz odlewnictwa precyzyjnego,

  • doświadczenie w pracy z programami typu CAD (np: NX, Catia, Inventor, Solidworks, Creo, AutoCAD, Solid Edge itp.),

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy programem Creo (Pro Engineer) i Auto CAD,

  • znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop, itp.),

  • doświadczenie w branży produkcyjnej,

  • znajomość języka francuskiego, rosyjskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w młodym rozwijającym się zespole,

  • możliwość rozwoju w stabilnie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Europejski producent zamków i urządzeń zamykających, zatrudni do zakładu produkcyjnego w Rudzie Śląskiej odpowiedzialną osobę na stanowisko: Inżynier Konstruktor.

ul. Pawła 29, 41-708 Ruda Śląska

www.euro-locks.pl ; e-mail: [email protected]

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres oraz podanie na CV oczekiwanego wynagrodzenia.