Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

EXTERYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

EXTERYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żeromskiego 39

Słupno (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Czynne uczestniczenie w przygotowywaniu koncepcji nowych rozwiązań konstrukcyjnych (indywidualnie lub w grupie projektowej)

  • Przygotowywanie koncepcji i analiz technicznych nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Przygotowywanie propozycji zmian w obszarze udoskonalania obecnie funkcjonujących rozwiązań konstrukcyjnych

  • Opracowywanie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, dokumentacji technicznej części i zespołów maszyn oraz elementów urządzeń

  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej i dostosowanie jej do nowych rozwiązań technologicznych lub nowych wymagań klienta

  • Wsparcie merytoryczne i ocena wyników testów konstruowanych części i zespołów

  • Ścisła współpraca z innymi konstruktorami oraz innymi pracownikami Spółki w trakcie realizacji powierzonych zadań

  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad realizacją modeli lub prototypów skonstruowanych części i zespołów

  • Czynna współpraca z dostawcami podzespołów niezbędnych do skonstruowania gotowego wyrobu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika i robotyka)

  • opcjonalnie studenci ostatniego roku powyższych kierunków

  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość oprogramowania CAD: SolidWorks lub AutoCAD

  • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji

  • samodzielność i dokładność

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Pracę w siedzibie na obrzeżach Warszawy / Słupno 05-250 z bardzo dobrym dojazdem - w bezpośredniej okolicy zjazdu z trasy S8

  • Współpracę ze Specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Narzędzia konieczne do wykonywania zadań

  • Możliwość czynnego uczestniczenia w tworzeniu nowo powstającego biura konstrukcyjnego bazującego na długoletnim doświadczeniu w produkcji maszyn

EXTERYA Sp. z o.o. - Solidny Polski producent m.in.: profesjonalnych systemów dezynfekujących UV-C (dla medycyny, produkcji farmaceutycznej, przemysłu), generalny wykonawca produkcji maszyn konfekcjonujących dla znanej marki,

Przewiń do profilu firmy