Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Konstruktor

HAGS Poland Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie przyrządów produkcyjnych i elementów logistyki wewnętrznej

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • nadzorowanie procesu wytwarzania oprzyrządowania

  • udział w projektach rozwojowych fabryki między innymi robotyzacja procesów spawalniczych

  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych wpierających produkcję

  • praca w dziale inżynierii produkcji

  • współpraca z działem rozwoju produktu w zakresie wdrażania nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej

  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane: SolidWorks)

  • znajomość procesów spawalniczych i wymagań stawianych oprzyrządowaniu podczas ich realizacji

  • rozumienie procesów spawania zrobotyzowanego

  • rozumienie zagadnień technicznych w zakresie mechaniki i budowy maszyn

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • umowę o pracę

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • pakiety opieki medycznej

  • świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

  • kartę sportową

  • parking dla pracowników

  • program poleceń pracowniczych

  • stabilne zatrudnienie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Przewiń do profilu firmy