Oferta pracy

Inżynier Konstruktor w dziale R&D

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne, koncepcyjne projektowanie układów mechanicznych,

  • Sporządzanie dokumentacji 3D/2D,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektowanych urządzeń i podzespołów,

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,

  • Współpraca z działami: zaopatrzenia, jakości oraz produkcji na poszczególnych etapach wdrożenia i cyklu życia produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Autodesk Inventor w zakresie modelowania bryłowego,

  • Znajomość zasad wykonywania rysunków technicznych oraz standardów wymiarowania i tolerowania,

  • Dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem, gięcia,

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów technicznych,

  • Umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane: zainteresowanie w temacie druku 3D, znajomość oprogramowania Autodesk Vault w zakresie zarządzania dokumentacją 3D/2D.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dziale zajmującym się rozwojem nowoczesnych technologii,

  • Możliwość zdobycia wszechstronnych doświadczeń zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej,

  • System benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • Przyjazną atmosferę.