Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor w Dziale R&D

KIRCHHOFF ECOTEC CENTER sp. z o. o.O firmie

  • Mydlana 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KIRCHHOFF ECOTEC CENTER sp. z o. o.

Mydlana 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn specjalnych i ich podsystemów.

  • Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów.

  • Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy jakości i obniżenia kosztów.

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

  • Współpraca w zespole projektowym.

  • Wykonywanie zadań związanych z kierowaniem projektem oraz procesem zakupowym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: mechanika, budowa maszyn, mechatronika. Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji spawanych.

  • Umiejętność obsługi programów CAD (preferowany Creo Parametric).

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy koncepcyjnej po wyrób seryjny).

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Otwartą i przyjazną atmosferę.

Przedsiębiorstwo Kirchhoff Ecotec Center sp. z o. o. jest częścią centrum badawczo-rozwojowego grupy KIRCHHOFF ECOTEC, lidera rynku w zakresie produkcji wysokiej jakości pojazdów do zbiórki odpadów, zamiatarek i podnośników. W skład grupy wchodzą dwie silne marki FAUN i ZOELLER. W dziesięciu rozsianych na całym świecie lokalizacjach, w siedmiu krajach, produkujemy około 3000 pojazdów komunalnych, zatrudniając w tym celu 2500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy