Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/ Konstruktor w obszarze systemów wentylacji profesjonalnych kuchni

GORT INDUSTRIES SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • Projektowanie i dobór urządzeń wentylacyjnych.

  • • Wdrażanie do produkcji nowych wyrobów.

  • • Nadzór nad dokumentacją.

  • • Badania prototypów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn/ technika cieplna i wentylacyjna).

  • Doświadczenie w konstruowaniu wyrobów z blachy będzie dodatkowym atutem.

  • Co najmniej dobra znajomość środowisk CAD 3D – np. Solid Edge.

  • Wiedza ogólna w zakresie mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego.

  • Umiejętność pracy zadaniowej oraz dobra organizacja czasu własnego.

  • Predyspozycja do pracy w zespole oraz zorientowanie na cel.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki.

  • Wiedza z zakresu wymiany ciepła, projektowania systemów i urządzeń wentylacyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy współpracy z kluczowymi uczestnikami procesu (klienci, usługodawcy, współpracownicy) w międzynarodowym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez bliski kontakt zarówno z klientem jak i produkcją.

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GORT INDUSTRIES SPÓŁKA Z O. O.

Producent Urządzeń Gastronomicznych GORT, polski producent wysokiej jakości kompleksowych rozwiązań i urządzeń przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii. Biuro projektowe oraz oferta produktowa złożona z kilku tysięcy produktów o różnorodnej konfiguracji oraz otwartość na nietypowe projekty zapewnia największe portfolio produktowe na rynku Polskim oraz kompleksowość współpracy.

Przewiń do profilu firmy