Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Rekrutacja zdalna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem zespołu w Centrum Usług Inżynierskich, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie maszyn i konstrukcji oraz tworzenie dokumentacji technicznej (modele 3D oraz rysunki wykonawcze, złożenia części, schematy, raporty, instrukcje i procedury) z zachowaniem standardów inżynierskich;
  • interpretacja wymagań projektowych i wykorzystanie ich w procesie projektowym;
  • rewidowanie specyfikacji technicznych i określanie wymagań projektowych;
  • wsparcie produkcji oraz testów urządzeń przed ich dostarczeniem do klienta , kontakty z dostawcami oraz klientami;
  • prezentowanie zagadnień technicznych oraz statusu projektu na przeglądach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenia min. wyższego technicznego;
  • około roku doświadczenia zawodowego;
  • znajomości tolerancji geometrycznej i tolerancji wymiarowej (GD&T);
  • znajomości współczesnych technologii i procesów produkcyjnych;
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • dobrej znajomości oprogramowania MES (ANSYS);
  • dobrej znajomości oprogramowania CAD NX i/lub CREO (Pro-E);
  • komunikacyjnej znajomości języka angielskiego – poziom B2;
  • otwartości oraz umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane:

  • doświadczenie nabyte poprzez współpracę w grupie projektowej;
  • znajomość konstrukcji silników lotniczych, turbin, urządzeń
    z przemysłu wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej i gazu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownie - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy