Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

CURIOSITY DIAGNOSTICS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji mechanicznych i mechatronicznych wchodzących w skład urządzeń do diagnostyki medycznej;

  • przygotowanie i modyfikacje dokumentacji wykonawczej;

  • wdrażanie udoskonaleń w istniejących urządzeniach;

  • współpraca ze specjalistami w ramach interdyscyplinarnego zespołu R&D w zakresie montażu, uruchomienia i eksploatacji urządzeń;

  • współpraca z zewnętrznymi kooperantami;

  • dokumentowanie prac zgodnie z obowiązującym systemem jakości ISO 13485;

  • udział w planowaniu prac i budżetów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń mechanicznych z układami sterowania;

  • sprawna obsługa oprogramowania CAD, preferowany Solidworks;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na sprawną komunikację z zagranicznymi kooperantami i pracę z dokumentacją angielsko języczną;

  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja.

Mile widziane

  • znajomość różnych technologii stosowanych w konstrukcji urządzeń (obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, druk 3D, przetwórstwo tworzyw sztucznych);

  • doświadczenie w pracy z systemami PDM;

  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem i certyfikacją urządzeń medycznych;

  • znajomość podstaw programowania i automatyki;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,

  • Duże pole do samodzielnego działania i wybitne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Możliwość realizacji projektów w nowoczesnych technologiach.

  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy,

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Cechy idealnego Kandydata:

  • Dokładność i sumienność,

  • Kreatywność, pasja konstruktorska

  • Umiejętność prowadzenia przejrzystej i zrozumiałej komunikacji z osobami na wszystkich szczeblach w strukturze firmowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu

  • Umiejętność przekonania innych do swojej wizji

  • Umiejętność krytycznego myślenia i konstruktywnej krytyki

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Curiosity Diagnostics jest startupem wysokich technologii, operującym w dynamicznie rozwijającym się sektorze diagnostyki medycznej. Poszukujemy pracownika do rozwoju swojego flagowego projektu – PCR|ONE, technologii do błyskawicznej diagnostyki genetycznej zakażeń o różnej etiologii, integrującej rozwiązania z dziedzin mikrofluidyki, biologii molekularnej i inżynierii w przyjaznym dla użytkownika formacie Point of Care. Curiosity Diagnostics jest częścią Bio Rad Laboratories. Bio-Rad jest światowym liderem w opracowywaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy innowacyjnych produktów dla rynków nauk przyrodniczych i diagnostyki klinicznej.

Przewiń do profilu firmy