Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

ZF GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów dla wiodących producentów w przemyśle samochodowym przy współpracy z dedykowanym zespołem projektowym

  • Pracę przy międzynarodowych projektach: współpraca z innymi działami R&D w WABCO

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny)

  • Optymalizację konstrukcji, poprawiającą jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • Analizę wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń

  • Współpracę z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient) oraz z innymi działami R&D na świecie m.in. Niemcy, Chiny, Indie

  • Przygotowywanie analizy D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktora (preferowana branża automotive)

  • Znajomość j.angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywność oraz innowacyjne podejście w kwestii projektowania (poparte przykładami)

  • Umiejętność obsługi programów CAD (preferowany CREO2 lub inny)

Mile widziane

  • tworzenia dokumentacji technicznej wg. norm automotive (IATF16949, ISO16949)

  • reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych części z tworzyw sztucznych

  • reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych ciśnieniowych odlewów aluminiowych

  • pneumatyki, elektropneumatyki, hydrauliki

  • obliczeń inżynierskich oraz znajomości programów wspomagających obliczenia MES

  • sporządzania analiz D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)

  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny