Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

COMATEC POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn, urządzeń i przyrządów produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu,
  • przygotowywanie koncepcji, tworzenie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących wyrobach,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • spotkania z klientem w celu omówienia zakresu i wymagań projektu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • wiedzę na temat doboru elementów maszyn: łożyska, napędy, czujniki, itp.,
  • dobrą znajomość jednego z programów: Creo, Inventor, SolidWorks,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu – będziesz pracował ze specjalistami z kilkuletnim doświadczeniem,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med,
  • dopłatę do karty MultiSport,
  • kulturę organizacyjną promującą współpracę i wzajemny szacunek,
  • firmowe imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne oraz okolicznościowe spotkania firmowe,
  • uczestnictwo w akcjach na rzecz odpowiedzialności społecznej,
  • możliwość korzystania z programu poleceń pracowniczych,
  • dostęp do firmowych zasobów tj. gier i książek do celów prywatnych.

Proces rekrutacji:

  • podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z Anią, otrzymasz więcej informacji na temat firmy, a my zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania,
  • w kolejnym etapie spotkasz się w naszym biurze lub online z Przemysławem – kierownikiem grupy, który opowie o wszystkich zagadnieniach technicznych związanych ze stanowiskiem oraz zada kilka pytań. Na tym etapie możesz spodziewać się krótkiego testu,
  • na koniec pozostaje już tylko czekać na naszą odpowiedź.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne