Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Konstruktor

GGS ENGINEERINGO firmie

  • Zakrzowska 19
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GGS ENGINEERING

Zakrzowska 19

Wrocław

GGS Engineering od lat współpracuje z austriacką firmą produkcyjną, zajmującą się kompleksową budową zakładów do przetwórstwa drewna.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szukamy osób, których zadaniem będzie projektowanie urządzeń  i linii produkcyjnych wykorzystywanych w przemyśle drzewnym oraz opracowywanie koncepcji nowych typów maszyn.

Zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego,
  • tworzenie dokumentacji technicznej 3D, 2D,
  • rozwijanie i udoskonalanie nowych koncepcji maszyn,
  • rozwiązywanie problemów technicznych  w nowo powstałych i istniejących maszynach.

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne: budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu maszyn,
  • znajomość Solid Works (modelowanie bryłowe, budowa dużych złożeń  i 2D)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania 2D typu AutoCad lub DraftSight,
  • podstawowa wiedza z zakresu typów podzespołów oraz rodzaju materiałów stosowanych w urządzeniach przemysłowych,
  • podstawowa wiedza z zakresu obliczeń sił i napędów oraz obliczeń wytrzymałościowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Pożądane cechy osobowe

  • dokładność i sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • duża motywacja do nauki,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Zapewniamy

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia poprzez udział w ambitnych projektach,
  • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie premii,
  • pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne