Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier kontraktu - Inspektor nadzoru branży drogowej

NBQ Spółka z o.o.

Tadeusza Apolinarego Wendy 10c

Szczecin

NBQ sp. z o.o. ogólnopolska firma oferująca usługi w zakresie szeroko pojętego zarządzania inwestycjami budowlanymi i infrastrukturalnymi, w tym pełnienia wielobranżowych nadzorów inwestorskich na terenie całej Polski POSZUKUJE osoby do współpracy na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do kierowania i nadzorowania robót branży drogowej
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu lub nadzorowaniu robót branży drogowej
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu lub na stanowisku pokrewnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór inwestorski nad wykonywanymi robotami budowlanymi zgodnie z Prawem Budowlanym
  • kontrola robót i inspekcje na Placu Budowy w zakresie posiadanych uprawnień zawodowych
  • weryfikację pomiarów pod względem rodzaju i ilości badań oraz interpretacji wyników
  • kontrola jakości wykonywanych robót
  • ocena postępu prac oraz wyegzekwowania terminów wykonawczych
  • odbiór i kontrola obmiarów wykonywanych robót
  • zarządzanie inwestycją, przygotowanie i organizacja procesu realizacji projektu
  • kierowanie, organizacja i nadzorowanie pracy Zespołu Inspektorów

OFERUJEMY:

  • elastyczne warunki współpracy
  • zakres obowiązków i wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz dający możliwosci rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne