Inżynier kontraktu / Junior Project Manager - branża deweloperska

Goldman RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, Grupy Deweloperskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Kontraktu.
Inżynier kontraktu / Junior Project Manager - branża deweloperskaNumer ref.: 192194/7046

Opis stanowiska:

  • udział w procesie przygotowania i realizacji projektu biurowego na wszystkich etapach jego przygotowania i realizacji,
  • udział w procesie wyboru projektantów, wykonawcy, podwykonawców oraz innych firm współpracujących przy projekcie,
  • bieżąca kontrola procesu realizacji inwestycji, w tym kontrole na terenie inwestycji,
  • bieżąca kontrola terminów poszczególnych prac oraz wydatków ponoszonych w ramach projektu inwestycyjnego,
  • prowadzenie spotkań koordynacyjnych projektu w biurze oraz na budowie,
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do uzyskania decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji projektu,
  • przygotowywanie zleceń, umów oraz innych dokumentów na potrzeby projektu,
  • raportowanie do Dyrektora ds. Inwestycji oraz Zarządu o aktualnym stanie projektu,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunki budowlane,
  • bogate doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów biurowych w firmie deweloperskiej,
  • doświadczenie w pracy przy realizacji biurowych projektów inwestycyjnych na każdym etapie ich realizacji,
  • mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu budowy infrastruktury,
  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność organizowania i koordynowania pracy zespołu i współpracowników,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów: MS Office, programy CAD,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • opiekę medyczną, kartę sportową,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę przy najbardziej prestiżowych projektach.

Ogłoszenie archiwalne