Inżynier Kontraktu

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac wykończeniowych i robót budowlanych,

  • realizacja i kontrolowanie harmonogramu projektu,

  • nadzór nad procesami administracyjnymi,

  • współpraca w procesie rozliczeń z wykonawcami i rozliczenia inwestycji,

  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,

  • przygotowywanie przedmiarów do ofert na podstawie dokumentacji technicznej i projektowej,

  • przygotowywanie harmonogramu inwestycji,

  • prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji,

  • analiza ofert przedkładanych przez podwykonawców,

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne budowlane,

  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,

  • darmowa nauka języków,

  • atrakcyjne i komfortowe biura,

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy